Teken van leven CLVI: “extra editie”

Teken van leven CLVI: “extra editie”

Vlaamse vrienden, senioren,

Zo snel na het vorig teken alweer een bericht, dan moet er iets te melden zijn.

We vernamen het onverwacht overlijden, op 83-jarige leeftijd, van mvr. Frieda Verreycken, Frits voor de vele vrienden, echtgenote van Michel Op ’t Eynde.

De voorbije jaren waren beiden trouw op post bij onze wandelingen, uitstappen en feesten; Frits nog bij ons recent bezoek aan ’t Arboretum en Michel zelfs nog op de Zomerdrink.

De nacht van maandag op dinsdag is Frits dan overleden ten gevolge van de vreselijke ziekte K, pas vorige week vastgesteld.  

We bieden aan Michel, aan de kinderen en familie, de vele vrienden ook, onze oprechte deelneming aan. Frits zal gemist worden.

Voor informatie over de uitvaart kan u een bericht zenden aan ons vast adres: seniorenforumantwerpen@telenet.be

Ook is er een, noodgedwongen, wijziging in ons programma van juli: 

Het aangekondigde bezoek aan “Nachtreis” voorzien op dinsdag 1 juli hebben we wegens de hitte afgelast.

Mijn verontschuldigingen aan de enkelingen die we niet tijdig konden verwittigen van deze beslissing en die op de afspraak waren: ze konden gelukkig “Nachtreis” bezoeken in koele zalen.

We plannen een nieuw bezoek aan “NACHTREIS” in het KMSKA op DINSDAG 15 JULI, in de voormiddag om 10.30 uur.

In de namiddag is er dan ons bezoek aan PANAMARENKO 85 in het MuHKA, zoals voorzien om 14.00 uur.  

Op ’t Zuid zijn er tal van gelegenheden om een hapje te eten tussen de bezoeken, of maak er een picknick van in ’t Zuidpark dat beide musea met elkaar verbindt.  En ’t is ook niet dat u beide expo’s moet bezoeken.

Mogen we u vragen om voor “Nachtreis” opnieuw in te schrijven, seniorenforumantwerpen@telenet.be 

Vlaamse vrienden, senioren,

niets tegen de zon en aangenamere temperaturen, en daar rekenen we op voor onze daguitstap naar BOKRIJK op DONDERDAG 24 JULI. Inschrijven kan tot 15 juli. 

Dat deden alvast

Mieke, Yvonne, Patt, Marianne, Lutgarde, Lutje en Dirk

ps: Drink vandaag voldoende en als u toch buitenkomt: bescherm u tegen de te felle zon. Of volg de raad ooit gekregen: BLIJF IN UW KOT. 

seniorenforumantwerpen@telenet.be

seniorenforum.antwerpen@vlaamsbelang.org

0495 827 607

Rekening Seniorenforum regio Antwerpen: BE66 9734 2502 5843

Dinsd. 15 / 7 10.30 uur“NACHTREIS” & “Visionair verzameld”KMSKA L. De Waelplaats, A’pen Gratis met MUSEUMPAS
Dinsd. 15 /7 14.00 uur“PANAMARENKO 85” & Hedendaagse perspectievenMuHKA Leuvenstraat 12, Antwerpen Gratis met MUSEUMPAS
Dond. 24/7 11.00 uurDAGUITSTAP NAAR BOKRIJKPoortgebouw Heers Bokrijkbaan, Genk  € 15Betaling via rekening
     
Dond. 14 / 8 14.00 uurTWEELINGWANDELING BERENDRECHTParking Kerkhof Schouwvegerstr. B’drecht  € 5Uw gids: Michel Quaeyhaegens
Dinsd. 19 / 8 14.00 uur  MINIGOLF TORNOOIMinigolf Hemelhof Gemeentepark, Brasschaat  € 15Betaling via rekening
     
Zon. 6 / 7 14.00 uurGuldensporenviering & BraadfeestHuize Machteld, Gilliam 8, Grobbendonk VSF Kempen Grobbendonk
Vrijd. 11 / 7 14.00 uur  Radicale SporenvieringHendrik Conscienceplein Antwerpen Organisatie: o a Voorpost