Het bestuur

Voorzitster: Hilde De Lobel
Lange Lozanastraat 250/6
2018 Antwerpen
0478 48 68 18-hildedelobel@skynet.be

Ondervoorzitster: Mieke de Bats
Bredalaan 952
2930 Brasschaat
0498 47 48 71- miekedebats@hotmail.com

Secretaris, web en FB: Roeland Van Walleghem
Molenstraat 14
1740 Ternat
0495 24 84 13 roeland.vanwalleghem@vlaamsbelang.org

Penningmeester: Christian Bauwens
Christian Bauwens
Tijl Uilenspiegelstraat 1
9050 Gentbrugge
09 329 58 52 – 0486 23 75 53 – christian.bauwens@telenet.be

PROVINCIALE AFDELINGEN
seniorenforumantwerpen@telenet.be

ANTWERPEN
Dirk Van Onckelen, voorzitter Antwerpen
Deuzeldlaan 149
2900 Schoten
0495 827 607
Email: dv135@telenet.be

Mieke de Bats
Bredalaan 952
2930 Brasschaat
0498 47 48 71
miekedebats@hotmail.com

Vlaams Seniorenforum Kempen-Grobbendonk
Gilliam 8
2280 Grobbendonk
vsf.kempen.grobbendonk@telenet.be

Guido Somers
Gilliam 8
2280 Grobbendonk
guido.somers@telenet.be


VLAAMS-BRABANT (Leuven, Halle, Vilvoorde en Brussel )

Ludo Monballiu (Provinciaal voorzitter en verantwoordelijke regio Vilvoorde)
Woluwedal 12/04D, 1932 St.-Stevens-Woluwe
02 721 22 54
0468 22 49 47
ludo.monballiu@telenet.be

Roger Vandendriessche (Verantwoordelijke regio Halle)
Bodegemstraat 68
1740 Ternat
02 582 82 22
roger.vandendriessche@hotmail.be

Roeland Van Walleghem
Molenstraat 14
1740 Ternat
0495.24.84.13
roelandvanwalleghem@telenet.be

SF-Bruegel

Marc Cordeels (voorzitter)
Ninoofsesteenweg 396 bus 8
1700 Dilbeek
0477.74.90.85
fafifoernik@skynet.be

Jeannine Buyl (secretaris)
Kalkovenveld 7 bus 1
1730 Asse
0473.26.86.92
buyl.jeannine@outlook.be

Roger Vandendriessche (penningmeester)
Bodegemstraat 68
1740 Ternat
02 582 82 22
roger.vandendriessche@hotmail.com    

Suzy Jacobs

suzy.jacobs@vlaamsbelang.org

Geert Hoogstoel

Geert_Hoogstoel@hotmail.com

LIMBURG
Jean-Paul Briers
Kruisheideweg 11 B
3520 Zonhoven
0485 69 77 39
jeanpaul.briers@telenet.be

Gil Jeurissen
Sint-Lambertuslaan, 36/2,
3740 Bilzen
giljeurissen@hotmail.com โ€“ 0499.17.33.66

Peter Janssens – Bestuurslid

T.: +32 (0)478 06 66 77

WEST-VLAANDEREN
Provinciaal Bestuur
Johan Desender (voorzitter en tevens voorzitter Seniorenforum regio
Westhoek-Middenkust)
Kasteelstraat 3/22
8600 Diksmuide
051 51 08 34
0498 84 51 26
Johan.desender@outlook.com

Arlette Temperman (ondervoorzitster en tevens voorzitster Seniorenforum
โ€œMandelโ€)
Wilde Kastanjestraat 14
8800 Rumbeke
051 22 83 66 – 0486 92 99 49
norbert.alleman@skynet.be

Jan Deweer (secretaris)
Vandammebeluik 9
8500 Kortrijk
0486 22 90 43
jan.deweer@hotmail.com

Chris Vannieuwenhuyze ( penningmeester)
Meensesteenweg 465
8501 Bissegem
0486 34 94 92
chris.vannieuwenhuyze@gmail.com

Mark Vandenberghe (voorzitter Seniorenforum Leie-Schelde)
Merellaan 36
8500 Kortrijk
0477 21 61 85
mark.vandenberghe@telenet.be

Leie-Schelde

Mark Vandenberghe    voorzitter (Kortrijk)              ๐Ÿ•ฟ๏ธŽ 0477 21 61 85   ๐Ÿ–‚๏ธŽ mark.vandenberghe@telenet.be

Linda Kerkhove    ondervoorzitster (Rollegem)  ๐Ÿ•ฟ  0471 73 06 92   ๐Ÿ–‚๏ธŽ linda.kerkhove64@gmail.com

Jan Deweer   secretaris  (Kortrijk)                    ๐Ÿ•ฟ๏ธŽ 0486 22 90 43   ๐Ÿ–‚๏ธŽ jan.deweer@hotmail.com

Dirk Devoldere  penningmeester (Kooigem)      ๐Ÿ•ฟ๏ธŽ 0471 23 49 35   ๐Ÿ–‚๏ธŽ dirk.devoldere1@telenet.be       ๏ธŽ

Michel Holvoet    bestuurslid (Harelbeke)          ๐Ÿ•ฟ 0485 05 65 15

Isabelle Sezille de Mazancourt bestuurslid (Menen)  ๐Ÿ•ฟ 0468 45 68 55   ๐Ÿ–‚๏ธŽ isabellesezille@hotmail

Gino Craeynest    bestuurslid (Wevelgem)                  ๐Ÿ•ฟ 0495 41 88 11   ๐Ÿ–‚๏ธŽ gkcv@live.be 

Carina Vandermeulen bestuurslid (Beveren-Leie)    ๐Ÿ•ฟ 479 020280  ๐Ÿ–‚๏ธŽ carina.vandermeulen@hotmail.com

Kathy Messiaen   bestuurslid (Kortrijk)                    ๐Ÿ•ฟ 0494 37 54 23   ๐Ÿ–‚๏ธŽ azbegn@gmail.com


Seniorenforum Brugge en Oostkust.

Ludo Monballiu, waarnemend voorzitter : ludo.monballiu@telenet.be – gsm 0468/224947
Contactpersoon / Rika Buyse, Karel Deswertlaan 72/0301 8370
Blankenberge, gsm 0486/722473
Bestuursleden: Rika Buyse, Margriet Bastien, Hortense Verhaegen, Remy Schillewaert en Ludo Monballiu.

OOST-VLAANDEREN
Christian Bauwens
Tijl Uilenspiegelstraat 1
9050 Gentbrugge
09 329 58 52
0486 23 75 53
christian.bauwens@telenet.be

Denderleeuw
Jan Vanbegin
Gemeenteraadslid โ€“ Verantwoordelijke Seniorenforum
0474 05 97 50
jvanbegin@belgacom.net

%d bloggers liken dit: