Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Seniorenforum Regio Antwerpen – Amerikalezing: “LA BELGIQUE CRÈVE”.

27 februari @ 14.00u - 17.00u

Voor de “Amerikalezing” van LUC VERMEULEN, “LA BELGIQUE CRÈVE”, op VRIJDAG 27 FEBRUARI zullen ook de 35 stoelen snel  bezet zijn, zoveel is duidelijk. Er zijn er nu al 23 bezet.

“La Belgique Crève” is de naam van de reportage die de RTBF draaide begin de jaren tachtig van het nog jonge Voorpost dat dit jaar z’n vijftigste verjaardag viert.

Een halve eeuw later is Luc nog steeds de eeuwige militant op de voorpost van de Vlaamse beweging. Hij zal bij de film (o a van de Voerbetogingen) toelichting geven.

De opbrengst van “de pet” – de lezingen zijn gratis maar we laten op ’t eind een pet rondgaan om uit de kosten te komen – gaat naar de Voorpostactie “Huizen van Vlaamse Solidariteit” welke onze bijdrage (dank aan wie via onze rekening deze actie al steunde) absoluut goed zal besteden.

Dorst hoeft u niet te vrezen: de Brabobar in de kelder, bron van inkomsten voor het Hertogfonds, is vooraf en nadien open voor alle aanwezigen.

Stel uw reservatie zeker niet te lang uit: seniorenforumantwerpen@telenet.be

Gegevens

  • Datum: 27 februari
  • Tijd:
    14.00u - 17.00u

Organisator

Locatie